Rezultati po četrtinah: 13:14, 11:3, 8:12, 12:6

Rezultati po četrtimah: 32:11, 14:6, 14:13, 6:9

12:00 Radovljica 28 : Jesenice 73

Rezultati po četrtinah: 18:26, 2:20, 4:14, 4:13

Izjava domačega trenerja Jake Zupana:

Za nami je prvi težko pričakovani turnir fantov U11. Mislim, da nam je za krstni nastop v tem tekmovanju žreb namenil enega od najtežjih možnih nasprotnikov. Z njimi smo stik ohranili le v prvi četrtini (18:26). V naslednjih treh četrtinah so gostje z Jesenic držali vse niti igre v svojih rokah in na koncu gladko dobili tekmo. Drugo tekmo smo odigrali proti gostom iz Ljubljane, ki jih vodi moj dolgoletni prijatelj Aleksandar Vejnović in oba sva se pred tekmo zavedala da bo to pravi derbi. Ekipi sta se celo tekmo izmenjavali v vodstvu na koncu pa se je zmage veselila domača ekipa iz Radovljice (44:35). Mislim, da je tehtnico na našo stran prevesila borbenost igralcev v obrambi, ki so se borili sa vsako žogo, in natančni meti iz razdalje. Pohvalil bi vse od prvega do zadnjega igralca, za borbenost in pristop k igri. Pohvala gre tudi staršem, ki so se izkazali kot glasni in športni navijači in vseskozi spodbujali domačo ekipo neglede na rezultat. Vsi skupaj se že veselimo naslednjega turnirja.