selekcija u15

• Datum: 14.10.2018

Selekcija U15 je novo sezono začela izjemno prepričlivo, v prvih treh krogih so nanizali tri zaporedne zmage, in to prav vse na gostujočem parketu. Na prvi tekmi v gosteh pri košarkarjih Gorenje vasi so po nekoliko nervoznem začetku, na koncu prepričljivo slavili z rezultatom 62 : 76. Na drugi tekmi so pravtako gostovali pri vedno neugodnih košarkarjih Šenčurja. Z izjemo prve četrtine, katero so dobili Šenčurajni, so predvsem v drugi četrtini, ko so z čvrsto obrambo gostom dopustili zgolj štiri točke, v nadaljevanju povsem prevladali na igrišču in na koncu zaneslivo slavili 51:68. V zadnji tekmi v seriji treh gostovanj pa je bilo najtežje, ko smo po igri dveh čvrstih obramb, na koncu dočakali še trejo zaporedno zmago naših fantov.

Že naslednjo nedeljo pa Radovljičane čaka prvi domač obračun in sicer povratna tekma proti Gorenji vasi. Po zmagi v gosteh tako vsi pričakujemo še četrto zaporedno zmago.

14.10.2018  10:00  Brinox Medvode 50 : Radovljica 60

Rezultati po četrtinah: 16:19, 16:14, 5:17, 16:10

Strelci:

Brinox Medvode: A. Boloh 4, T.L. Močnik 4, D. Mesarič 5 (1:2), T. Vizjak 2, E. Murovec 16 (2:2), T. Mravlje Špilak 6, T. Fujan 8 (2:6), M. Lukič 5 1x3,

Radovljica: G. Černe 5 1x3, T. Glazer 13 1x3, J. Kušar 9 (0:2) 1x3, A. Skaza 8 (0:2), A. Kemperle 25 (5:6) 2x3