• Datum: 01.04.2019

Lesdog Kočevje 58  :  Radovljica 65

Rezultati po četrtinah: 17:15, 12:22, 11:11, 18:17

Strelci:

Lesdog Kočevje: U. Miklič 21 (5:6) 2x3, D. Bjelajac 5 (1:4), M. Murn 13 (3:4) 2x3, D. Šegina 3 1x3, M. Petek 8 (0:2), T. Kolarič 5 1x3, M. Špiletič 3 1x3

Radovljica: N. Repinc 8, U. Kozole 4 (1:2) 1x3, L. Dežman 2, M. Stojnšek 20 (5:10) 3x3, T. Tarman 27 (4:7) 1x3, J. Žnidar 4

Na tretjo tekmo druga dela 4. Slovenske kosarkarske lige se je clanska ekipa odpravila na gostovanje v Kočevje, kjer je že izgubila v prvem delu tekmovanja. Tokrat so naši člani kljub okrnjeni zasedbi uspeli premagati nasprotnike na njihovem domačem terenu. Tekmo so bolje začeli domačini, vendar smo uspeli ob koncu 1. četrtine izenačiti rezultat. V drugi četrtini smo z lepo ekipno igro uspeli narediti razliko. Kljub malce slabši predstavi v tretji četrtini nam je uspelo razliko ohraniti, v zadnji četrtini pa je blestel predvsem prvi strelec tekme Tarman, ki je samo potrdil našo zmago.