• Datum: 21.01.2019

Lesdog Kočevje 80  :  Radovljica 71

Rezultati po četrtinah: 28:10, 15:10, 24:24, 13:27

Strelci:

Lesdog Kočevje: U. Miklič 17 (5:6), D. Bjelajac 2, M. Murn 5 1x3, D. Šegina 9 (0:2) 1x3, T. Kolarič 12 (3:4) 1x3, D. Gligič 9 3x3, T. Grgorič 6 2x3, R. Papež 20 (2:5)

Radovljica: U. Kozole 2, J. Zupan 14 (2:2) 4x3, J. Završnik 23 (3:7), M. Stojnšek 12 4x3, A. Modrič 3 (1:2), T. Tarman 13 (4:7) 1x3, G. Vukovič 4 (2:4)

Po visokoem porazu domo, Radovljičani v Kočevje niso odšli v najboljši formi. Videli smo lahko, dva povsem različna polčasa. V prvem so naši fantje še pod vplivom prejšnjega poraza odigrali povsem razglašeno v napadu, in tako gostom dopustili, da so povedli že za trideset točk. V drugem pa so pokazali povsem nov obraz. V napadu je končno steklo in tako so se gostom približali, vendar za presenečenje je nažalost ostalo premalo časa. Drugi polčas je toko dober obed za nasledjo tekmo, ko v Radovljico prihaja ekipa Stražišča.