• Datum: 12.11.2018

Radovljica 88 : Lesdog Kočevje 75

Rezultati po četrtinah: 25:28, 24:12, 10:19, 29:16

Strelci:

Radovljica: U. Kozole 2 (2:2), J. Zupan 28 (7:10) 7x3, J. Završnik 5 (1:4), M. Stojnšek 23 7x3, J. Žnidar 2, T. Tarman 24 (6:14), L. Benedičič Pirih 4

Lesdog Kočevje: U. Miklič 27 (7:10) 2x3, D. Šegina 8, M. Petek 2 (2:2), T. Kolarič 11 (3:6) 2x3, J. Deržek 9 (1:1) , T. Grgorič 8 2x3, N. Josič 10

Po prazničnem premoru smo se v Radovljici uspešno vrnili pod košarkarske obroče. Na zelo napeti in izenačeni tekmi proti košarkarjem iz Kočevja, ki so bili na lestvici z enakim izkupičkom naši sosedje, smo si namreč zagotovili drugo zmago. Prva četrtina je napovedovala veliko število točk, saj sta ekipi ena za drugo polnili koš z meti izza črte. Domačini smo jo dobili, po silovitem zaključku druge pa smo na odmor odšli s prvo občutnejšo prednostjo devetih točk. V tretji četrtini so se stvari postavile na glavo, saj smo povsem odpovedali in gostom omogočili vrnitev v tekmo. Vseeno se nam je na koncu uspelo zbrati in z zelo dobro predstavo v zadnji četrtini smo tekmo dobili z rezultatom 88:75. Za borbeno in športno predstavo čestitamo nasprotnikom, glede na to, da se o sojenju ni veliko govorilo, pa moramo pohvaliti tudi oba delilca pravice. Seveda nam bi bilo neprimerno težje, če ne bi zopet imeli glasne in številne podpore iz tribun, zato se vam iz srca zahvaljujemo.