• Datum: 12.02.2019

Radovljica 67  :  Gorenja vas 74

Rezultati po četrtinah: 23:18, 12:14, 14:16, 18:26

Strelci:

Radovljica: J. Zupan 8 (2:4) 2x3, J. Završnik 11 (1:5), M. Stojnšek 19 (1:1) 6x3, T. Tarman 14 (6:11), M. Polajnar 11 (1:4),G. Vukovič 4

Gorenja vas: M. Pšunder 11 1x3, T. Mezek 22 (2:2) 2x3, D. Pintar 7 1x3, V. Cvijanovič 25 (8:13) 1x3, B. Mohorič 2, G. Ržen 2, A. Bogataj 2, J. Delenec 3 (1:2)

Tudi na zadnji domači tekmi 4. SKL se nam ni izšlo pa naših načrtih. Po zelo obetavnem začetku proti ekipi KK Gorenja vas, kjer smo s hitro igro in številnimi zadetimi meti prišli celo do dvomestne prednosti, so se nam prevečkrat prikradle minute, ko žoga preprosto ni želela skozi obroč. Ponovno se nam je poznala tudi kratka klop, usodno pa je bilo tudi zelo slabo izvajanje prostih metov. Nasprotniki so slednje izvajali odlično, v zadnjih minutah, ko se je tekma lomila, pa so se zanašali na svojega najboljšega košarkarja, ki je z meti s pol razdalje iz napada v napad spravljal v obup našo obrambo. Priložnost za nove zmage bo že na začetku marca, ko bomo začeli z drugim delom sezone. Končni rezultat 67:74.