• Datum: 04.02.2019

KOŠ Primorska 77  :  Radovljica 73

Rezultati po četrtinah: 17:11, 17:16, 23:13, 20:33

Strelci:

KOŠ Primorska: G. Gombar 4, M. Mrgole 2, L. Krmac 7 1x3, M. Pejčič 11 (3:4), D. Bandelj 3 (1:2), M. Karan 22 (2:2) 4x3, A. Mihelj 10 (2:2), R. Nemanič 10, D. Hodžič 8 2x3

Radovljica:U. Kozole 6, J. Zupan 18 6x3, M. Stojnšek 19 (1:2) 4x3, T. Tarman 11 (3:10), J. Žnidar 3 1x3, M. Polajnar 16 (2:2) 2x3

V predzadnjem krogu rednega dela smo košarkarji Radovljice gostovali v Kopru. Mladinska selekcija KK Primorska je sicer zelo mlada ekipa, vendar je to vse prej kot pa ugoden podatek za nasprotnike. Na tekmo smo prišli s sedmimi igralci, vendar nas je zaradi poškodbe že v prvi četrtini ostalo samo šest. Vseeno smo se dobro borili, prejeli malo košev in držali minimalni zaostanek tudi ob polčasu. V tretji četrtini se nam je malce začela poznati utrujenost in po nekaj hitrih protinapadih smo se znašli v zaostanku 19 točk. Nismo se predali, v zadnji četrtini smo zagrizli v obrambi, uspešno zaključili nekaj metov pod osebno napako in pridno polnili nasprotnikov koš z meti izza črte. To je vodilo do dramatične končnice, kjer smo pet sekund pred koncem celo metali trojko za prevzem vodstva. Na žalost žoga ni hotela skozi obroč in tako smo v Kopru pustili zgolj borben vtis. Končni rezultat - 77:73. Prihodnji teden v zadnjem krogu v Radovljici gostuje ekipa Gorenja vas, tako da ste prisrčno vabljeni, da si tekmo ogledate v živo.