• Datum: 18.10.2019

Ipros Vrhnika 83 : 74 Radovljica

Rezultat po četrtinah: 28:17, 19:21, 22:18, 14:18

Strelci:

Ipros Vrhnika: Drašler3 (1:2), Ribič 9 1x3, Kos 13 2x3 (1:6), Zobec 11 1x3 (2:2), Turšič 3 1x3, Hadalin 21 (9:14), Homovec 11 1x3 (4:7), Jurjevčič 12 1x3 (1:1).

Radovljica: Repinc 11 1x3 (2:2), Dežman 1 (1:2), Stojnšek 27 5x3 (10:15), Modrič 7 (3:7), Tarman 14 (6:8), Erznožnik 12, Vuković 2.

V drugem krogu 4. SKL je KK Radovljica gostovala pri lanskem tretjeligašu KK Vrhnika. V prvem polčasu so gostje zaostanek pod desetimi točkami vzdrževali predvsem s trojkami Mateja Stojnška, vendar so nasprotniki ves čas kazali svojo kakovost. Z raznoliko igro so prednost držali do zadnjih minut, ko je Radovljica zapretila, vendar je bila tekma po domiselni akciji iz avta in zgrešenem polaganju Tilna Tarmana dve minuti pred koncem odločena. Takrat bi se lahko približali na pet točk zaostanka, na koncu pa zopet lahko išcejo pozitivne stvari v delih igre, ki pa jih bo treba povezati v celoto.