• Datum: 08.02.2020

Radovljica 76 : 63 Orli Postojna

Rezultat po četrtinah: 11:18, 29:14, 15:19, 21:12

Strelci:

Radovljica: Mavrič 9 1x3 (2:2), Božič 3 (1:2), Stojnšek 13 2x3 (3:3), Modrič 21 1x3 (2:2), Tarman 11 (1:5), Polajnar 15 4x3 (1:2), Erznožnik 4.

Orli Postojna: Kuret 12 3x3 (1:4), Lenassi 12 2x2 (2:2), Šantelj 10 1x3 (1:4), Premrl 4, Čamidžič 2 (0:1), Kobe 23 5x3 (4:6).

Na zadnji tekmi je ekipa KK Radovljica pokazala svoj najboljši obraz. Proti Orlom iz Postojne so zabeležili tretjo zmago sezone in to proti ekipi, ki se je suvereno prebila v skupino za prvaka. S hitro, poletno igro, predvsem pa borbenostjo v obrambi, so premagali izkušene Orle. Radovljičani so se prebudili v drugi četrtini, s serijo trojk igralca s številko petnajst. Prednost se je vse do začetka zadnje četrtine vrtela okrog 10 točk razlike, nato pa so se nepopustljivi Orli približali na vsega tri točke razlike. Napovedovala se je drama, vendar je stvari v svoje roke vzel Anže Modrič, ki je lastnoročno pristrigel orlovska krila in ekipo Radovljice pripeljal do zmage z več kot desetimi točkami razlike.