• Datum: 12.10.2019

Radovljica 58:60 Gorenja vas

Rezultat po četrtinah: 12:11, 19:16, 18:13, 9.20

Strelci:

Radovljica: Kozole 4 (2:2), Dežman 2, Stojnšek 18 3x3 (1:2), Modrič 10 1x3 (3:6), Tarman 10 1x3 (1:4), Polajnar 8 (2:2), Erznožnik 6.

Gorenja vas: Pšunder 9 1x3 (4:4), Pintar M. 2 (2:2), Pintar D. 5 1x3, Cvijanovič 11 (5:6), Krmelj 5 (3:4), Trček 13 (5:6), Ržen 11 2x3 (3:4), Kokelj 2 (2:4), Bogataj 2.

Letošnja sezona se ni začela po željah košarkarjev KK Radovljica. Po katastrofalnem začetku, ko kar nekaj minut niso dosegli koša in so gostje iz Gorenje vasi povedli 7:0, se je ekipa sicer prebudila in do polčasa vzdrževala minimalno prednost. V drugi del so vstopili odločneje, z nekaj dobrimi akcijami in borbeno igro so zadnjo četrtino pričakali s prednostjo sedmih točk. Odlično igro so prenesli tudi v zadnjo četrtino, vse do popolnega mrka minuto in pol pred koncem, ko so še vodili za deset točk. Nekaj izgubljenih žog, dve nešportni osebni napaki, zgrešeni prosti meti tehtnica se je prevesila na stran tekmeca. Res grenak poraz, vendar je sezona še dolga, priložnosti pa bo še veliko.