• Gosti: Logatec

Radovljica 60 : Logatec 74

Rezultati po četrtinah: 25:22, 15:16, 9:21, 11:15

Strelci:

Radovljica: L. Markovič 13 (1:4), M. Mencinger 11 1x3, T. Lotrič 1x3, U. Kozole 11 (2:4) 3x3, A. Modrič 11 (1:1), M. Jarc 2,

O. Šubic 3 1x3,

Logatec: B. Mihajlovič 24 2x3, M. Stražiščar 13 (1:5), M. Nagode 6 (2:2), J. Koren 4, L. Fortuna 16 (4:6), M. Pristotnik 11 (2:3) 1x3

V zaostali tekmi 6. kola so Radovljičani tokrat doma gostili ekipo Logatca. V prvi čtrtini smo lahko videli uspešno igro v napadu obeh moštev, v kateri so bili za odtenek boljši naši fantje. V drugem delu, smo videli podobno zgodbo. Ekipi sta se izmenjavali v vodstvu, na odmor pa so Radovljičani odšli z minimalno prednostjo. Tretja četrtina pa se je znova pokazala kot ključna. Conska obramba gostov se je zdela kot nerešljiva uganka, za domače, met z razdalje ni stekel, nekaj izgubljenih žog, posledično pa lahkih košev za goste in prednost je ob koncu tretje četrine narasla na 10 točk. V zadnji četrtini je za preobrat nažalost zmanjkalo moči in zmage so se tako zasluženo veselili gostje iz Logatca.

Zadnjo tekmo bodo mladinci letos odigrali v gesteh 13.3.2016 ko gostujejo v Sežani.