Arhiv dogodkov



U15, 2. del, 7. kolo
17.02.2019

Europcar Krvavec 50  :  Radovljica 67

Rezultati po četrtinah: 5:13, 13:22, 13:19, 19:13

 

več 


U15, 2. del, 9. kolo
10.02.2019

Radovljica 68  :  Stražišče Kranj 70

Rezultati po četrtinah: 17:17, 9:19, 25:17, 16:17

 

več 



Člani, 1. del, 14. kolo
09.02.2019

Radovljica 67  :  Gorenja vas 74

Rezultati po četrtinah: 23:18, 12:14, 14:16, 18:26

 

več 

U15, 2. del, 10 kolo
05.02.2019

Brinox Medvode 53  :  Radovljica 54

Rezultati po četrtinah: 14:20, 8:9, 14:8, 15:14, 2:3

 

več 


U19, 2. del, 7. kolo
03.02.2019

Ivančna Gorica  84  :  Radovljica 52

Rezultati po četrtinah: 26:15, 24:15, 21:13, 13:9

 

več 

Člani, 1. del, 13. kolo
02.02.2019

KOŠ Primorska 77  :  Radovljica 73

Rezultati po četrtinah: 17:11, 17:16, 23:13, 20:33

 

več 

U17, 2. del, 9. kolo
28.01.2019

Radovljica 74  :  Parklji B 58

Rezultati po četrtinah: 14:14, 23:18, 17:15, 20:11

 

več 

U11, 1. del, 3. turnir
27.01.2019

2. TEKMA 13.00 Simon-oil Krvavec 4  :  Radovljica 12

3. TEKMA 14.00 ECE Triglav A 12  :  Radovljica 4

več 

Člani, 1. del, 12. kolo
27.01.2019

Radovljica 76  :  Stražišče Kranj 88

Rezultati po četrtinah: 18:20, 18:18, 19:20, 21:30

 

več 

U13, 2. del, 2. turnir
26.01.2019

1. TEKMA 10.30 Šenčur GGD B 24  :  Radovljica 38

Rezultati po četrtinah: 4:14, 7:3, 8:9, 5:12

več 

U17, 2.del, 10 kolo
22.01.2019

Chilli Jesenice 78  :  Radovljica 80

Rezultati po četrtinah: 18:24, 17:18, 19:17, 24:21

 

 

več 

U19, 2. del, 5. kolo
20.01.2019

HGP Brežice 96  :  Radovljica 80

Rezultati po četrtinah: 27:17, 21:18, 24:19, 24:26

Strelci:

HGP Brežice: M. Antolovič 6 (1:1) 1x3, Ž. Bratanič 20 4x3, D. Šinko 13 (0:2) 3x3, M. Matjašič 6, V. Krošelj 22 (2:2), A. Hodžič 16 4x3, L. Žinko 6, R. Trilar Šabotič 7 (1:2)

Radovljica: M. Žagar 2, M. Donoša 5 1x3, N. Repinc 11 (2:2) 1x3, J. G. Zadravec 2, A. Modrič 19 (7:8) 2x3, N. Donoša 2 (2:2), Ž. Modrič 20 (1:3) 3x3, J. Čop 12 (1:2) 1x3, K. Globočnik 7 (1:4)

več 

U15, 2. del, 6. kolo
20.01.2019

Radovljica 65  :  LTH Castings 69

Rezultati po četrtinah: 12:23, 22:14, 16:18, 15:14

 

več 

Člani, 1. del, 11. kolo
19.01.2019

Lesdog Kočevje 80  :  Radovljica 71

Rezultati po četrtinah: 28:10, 15:10, 24:24, 13:27

več 

U17, 2. del, 8. kolo
19.01.2019

Helios Suns B 93  :  Radovljica 77

Rezultati po četrtinah: 21:18, 24:16, 31:21, 17:22

 

več 


U15, 2. del, 5. kolo
13.01.2019

Radovljica 84  :  Brinox Medvode 65

Rezultati po četrtinah: 21:15, 15:17, 25:16, 23:17

 

več 

U19, 2. del, 4. kolo
13.01.2019

ECE Triglav 65  :  Radovljica 44

Rezultati po četrtinah: 20:9, 16:9, 12:15, 17:11


 

več 

Člani, 1. del, 10. kolo
12.01.2019

Radovljica 55  :  Cerknica 97

Rezultati po četrtinah: 6:19, 22:25, 11:25, 16:28

 

več 

U17, 2. del, 7. kolo
12.01.2019

Radovljica 116  :  Komenda 50

Rezultati po četrtinah: 24:10, 32:12, 32:19, 28:9

več 

U15, 2. del, 4. kolo
06.01.2019

Stražišče Kranj 66  :  Radovljica 58

Rezultati po četrtinah: 19:17, 20:18, 11:13, 16:10

 

več 

U17, 2. del, 6. kolo
05.01.2019

Radovljica 71  :  Krvavec Botana 80

Rezultati po četrtinah: 24:27, 13:19, 16:17, 18:17

 

več 

Člani 1. del, 9. kolo
05.01.2019

Žiri 58  :  Radovljica 79

Rezultati po četrtinah: 9:20, 12:18, 18:16, 19:25

več 

U17, 2. del, 5. kolo
17.12.2018

Radovljica 75  :  Chilli Jesenice 61

Rezultati po četrtinah: 30:15, 20:20, 13:18, 12:8

 

 

več 

U19, 2. del, 3. kolo
16.12.2018

Hidria 70  :  Radovljica 63

Rezultati po četrtinah: 15:16, 18:4, 5:12, 16:22, 19:9

 

več 

Člani 1. del, 8. kolo
15.12.2018

Ivančna Gorica 77  :  Radovljica 68

Rezultati po četrtinah: 22:15, 21:21, 20:16, 14:16

 

več 

U17, 2. del, 4. kolo
15.12.2018

Parklji B 45  :  Radovljica 81

Rezultati po četrtinah: 7:14, 7:21, 18:28, 13:18

 

več 

U15, 2. del, 3. kolo
12.12.2018

Radovljica 77  :  Slovan B 57

Rezultati po četrtinah: 24:15, 10:15, 25:12, 18:15

več 

U15, 2. del, 2. kolo
09.12.2018

Radovljica 78  :  Europcar Krvavec 68

Rezultati po četrtinah: 20:21, 15:15, 18:16, 25:16

 

več 

U19, 2. del, 2. kolo
09.12.2018

Radovljica 47  :  Ivančna Gorica 88

Rezultati po četrtinah: 9:24, 4:24, 18:22, 16:18

več 

U13, 2. del, 1. turnir
08.12.2018

1. tekma 13.00 Globus 16 : Radovljica 61

Rezultati po četrtinah: 3:19, 7:8, 2:24, 4:22

 

2. tekma 14.00 Radovljica 61 : Šenčur GGD U13B 24

Rezultati po četrtinah: 12:3, 22:7, 10:6, 17:8

 

več 

U17, 2. del, 3. kolo
08.12.2018

Radovljica 69  :  Helios Suns B 87

Rezultati po četrtinah:

več 

Člani 4. SKL, 1. del, 7. kolo
08.12.2018

Gorenja vas 71 : Radovljica 72

Rezultati po četrtinah: 16:18, 21:16, 21:17, 13:21

Strelci:

Gorenja vas: N. Stojanovič 16 (5:10) 1x3, T. Mezek 11 (1:2), V. Cvijanovič 14 (7:8) 1x3, L. Dolenec 2, L. Oblak 4, G. Ržen 4, A. Bogataj 13 (2:2) 3x3, J.Dolenec 7

Radovljica: U. Kozole 4 (1:2) 1x3, J. Zupan 22 6x3, L. Dežman 2, A. Modrič 2, J. Završnik 10 (0:2), M. Stojnšek 15 (4:5) 1x3, T. Tarman 17 (7:7)

več 

Mini pokal Spar, 2. kolo, 2. tekma
01.12.2018

Slovan B 64 : Radovljica 42

Rezultati po četrtinah: 18:4, 10:14, 18:4, 18:20

več 











Mini pokal Spar, 2. kolo, 1 tekma
10.11.2018

Slovan B 64 : Radovljica 42

Rezultati po četrtinah: 18:4, 10:14, 18:4, 18:20

več